Szkolenie piekarnicze już niebawem!

chleb

Kto choć raz w życiu nie delektował się zapachem świeżo pieczonego chleba? Szczerze mówiąc, nie znam takiej osoby. Zapach w piekarni jest tym jednym z najprzyjemniejszych. Już niedługo razem ze Szkołą w Necie będziecie mogli przejść przez szkolenie dotyczące szeroko rozumianego piekarnictwa. Nie ukrywam jednak, że filmy głównie skupią Waszą uwagę na pieczeniu chleba. Bo to właśnie chleb jest tym najpowszedniejszym…

Pewnie wiele osób nie raz rozmyślało, jak by to było dobrze umieć piec taki chleb, jaki można kupić w dobrej piekarni. Pewnie jeszcze “większa większość” z Was tęskni za prawdziwym chlebem, choćby tym pszenno-żytnim, którego możliwość kupna staje się coraz mniejsza. Został on wyparty przez różne dziwolągi chlebopodobne, które pachną  tylko chwilę, za to świeżość utrzymują przez 2 tygodnie, a wszystko to za sprawą chemii w nich zawartej. Nie mówiąc już o tęsknocie za prawdziwym chlebem na zakwasie, prawdziwych bułkach pszennych, rogalach i innych najpowszechniejszych rodzajach pieczywa.

Podczas jednego ze spotkań wszystkich osób odpowiedzialnych za nasz portal doszliśmy do wniosku, że skoro mamy już szkolenia wędliniarskie, za moment będą i serowarskie, do pełnej trylogii brakuje nam szkolenia, dzięki któremu będzie można upiec chleb. Zostało więc postanowione, że po zakończeniu produkcji szkolenia serowarskiego, na dobre zabieramy się za produkcję szkolenia piekarniczego. Pierwsze rozmowy zostały już wykonane, aktualnie jesteśmy na etapie wyboru eksperta (a może ekspertów?), który jak to już u nas bywa, od A do Z wyłoży cały temat na stół. W przenośni i dosłownie.

Podczas szkolenia piekarniczego, będzie można nauczyć się wypieku najbardziej popularnego rodzaju pieczywa. Będzie dla każdego coś miłego, jednak teraz nie będę podawał szczegółów – na nie przyjdzie jeszcze pora. A może to Wy podpowiecie, co chcielibyście zobaczyć na filmach szkoleniowych dotyczących wypieku pieczywa? Wasze sugestie możecie kierować na nasz adres mailowy szkolawnecie@fimple.tv lub bezpośrednio pod tym wpisem w komentarzach.

2 Odpowiedzi

  1. Witam wszystkich mam pytanie na temat seròw oraz pieczywa czy można wykupić?

    1. Panie Marcinie! Już pod koniec października na portalu fimple.tv będzie dostępny cały cykl szkoleń serowarskich. Będzie można kupić każdy z filmów serowarskich osobno lub zaopatrzyć się w cały pakiet – on oczywiście będzie korzystniejszy cenowo, niż szkolenia w detalu. Jeśli chodzi o szkolenia dotyczące piekarnictwa, prawdopodobnie ukarzą się na początku 2017 roku. Zachęcam do zapisania się na nasz Newsletter, a wówczas nie ominie Pana jakiekolwiek nowe szkolenie. Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje imię

Wiadomość