Subskrypcja Fimple

Posiadając subskrypcję, masz nieograniczony dostęp do wszystkich kursów wideo na portalu Fimple.tv za jedną, stałą opłatę miesięcznie. Masz dostęp do każdej kategorii, do każdego filmu. Oglądać możesz nieograniczoną ilość razy, o każdej porze dnia i nocy. Obecnie jest to niemal

Brak ograniczeń sprzyja rozwojowi. Czy jest ktoś, kto nie lubi wolności? Wolności wyboru, swobody poruszania się, dostępu do informacji i…dostępu do wiedzy. Nasza codzienność to nieustanne jej pogłębianie. Dotyczy to zarówno życia prywatnego, rodzinnego, jak i zawodowego. Rozumiemy to doskonale i w związku z tym podjęliśmy decyzję o zrobieniu pewnego kroku. Kroku, który uwalnia dostęp do wiedzy i jest ogromnym ułatwieniem dla Ciebie, jako Gościa portalu Fimple.tv

Ukłon w Twoją stronę

Do tej pory, aby oglądać kursy VOD dotyczące np. piekarstwa, należało wybrać kilka z nich i za dostęp do każdego zapłacić. Zawężało to możliwość nauki i szybkiego dostępu do wiedzy jedynie do wybranego, opłaconego przez siebie materiału wideo. Subskrypcja daje całkiem nowe możliwości. Jest to ogromny ukłon w stronę każdego, kto chce rozwijać swoje umiejętności nieco szerzej, szybciej i mieć dostęp do całej wiedzy bez ograniczeń.

Jak to działa?

Posiadając subskrypcję, masz nieograniczony dostęp do wszystkich kursów wideo na portalu Fimple.tv za jedną, stałą opłatę miesięcznie. Masz dostęp do każdej kategorii, do każdego filmu. Oglądać możesz nieograniczoną ilość razy, o każdej porze dnia i nocy. Obecnie jest to niemal 90 kursów wideo – starannie wyselekcjonowanego, bogatego merytorycznie materiału. Pula kursów cały czas się powiększa, bowiem cały czas pracujemy nad tym, aby co tydzień pojawiał się nowy materiał. Opłacenie subskrypcji wygląda nieco inaczej, niż standardowy zakup – jest dużo prostsze i bezpieczniejsze. Potrzebna jest do tego karta płatnicza, której dane podajesz podczas zakupu, a my co miesiąc pobieramy opłatę za subskrypcję (z której w każdym momencie możesz zrezygnować bez dodatkowych opłat). Dane karty przechowujemy nie my, a kontrolowany operator transakcji płatniczych PayU. 

Płacenie kartą jest z wielu powodów obecnie najbezpieczniejszym sposobem robienia zakupów przez internet, o czym możesz posłuchać, oglądając poniższy film:

Subskrypcja - czy to się opłaca?

Subskrypcja jest dla Ciebie bardzo opłacalna. Za znacznie mniejszą kwotę masz dostęp do ogromnego zasobu materiałów. Spróbuję Ci to wyjaśnić na przykładzie.  Kupując dostęp do 3 kursów pojedynczo, z których chcesz nauczyć się np. warzenia sera lub piwa, zapłacisz za każdy kurs 43 zł. Wydasz 129 zł i to dobrze wydane pieniądze, dzięki którym zaczniesz robić własne sery lub piwo. Jednak za wydaną kwotę możesz oglądać wyłącznie 3 kursy wybrane przez siebie. Chcąc oglądać inne, musisz znów zapłacić. Porównując z powyższym przykładem i wydając zbliżoną kwotę, za 3 miesiące subskrypcji zapłacisz 135 zł (45 zł/miesiąc). Różnica polega na tym, że posiadając subskrypcję, możesz oglądać 3 kursy, które Cię początkowo interesowały, a prócz tego każdy inny kurs, bez jakichkolwiek ograniczeń.  Wyobraź sobie, że robiąc pyszny serek wiejski uznasz, że przydałyby się do niego rogale z makiem. Mając subskrypcję, po prostu uczysz się nowego wypieku włączając film, nie płacąc dodatkowo za niego i już za kilka godzin możesz oglądać rumieniące się w piekarniku rogale. Do tego jednocześnie możesz nauczyć się wytwarzania pszenicznego piwa i białej kiełbasy – zapewniam Cię, że to duet na grilla niemal idealny.

Subskrypcja - jak zacząć?

Prawda, że ciekawa propozycja? Fimple zmieniło się na Twoją korzyść. Do tego wszystkiego zdecydowaliśmy się na najbezpieczniejszą formę płatności za subskrypcję, bo Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Wystarczy, że klikniesz w przycisk subskrybuj umieszczony w różnych miejscach na naszej stronie. Pozwoli to na założenie konta, po czym podanie numerów swojej karty płatniczej. Jak zapewne wiesz już z powyższego filmu o bezpieczeństwie płacenia kartą, każdą transakcję masz pod pełną kontrolą. Jeśli pieniądze z Twojego konta ktokolwiek pobrałby bez Twojej zgody, masz od banku gwarancję cofnięcia przelewu i powrotu pieniędzy na Twoje konto – procedura jest prosta i nie wymaga tony dokumentów.  Dużym atutem subskrypcji jest również fakt, że w każdym momencie możesz z niej zrezygnować. Klikasz “Anuluj subskrypcję” w swoim koncie na Fimple.tv i w tym momencie płatności comiesięczne zostają wstrzymane. Bez dodatkowych kosztów. Bez zbędnych pytań. Bez podawania powodów. Bez jakichkolwiek formalności – wystarczy jedno kliknięcie. Wszystko masz pod kontrolą.

Subskrypcja - jak zacząć?

Jako Fimple proponujemy Ci niezwykłą podróż po świecie rzemieślniczych kulinariów. Świecie pełnym doznań nie do opisania, świecie pełnym smaków i aromatów. Świecie, w którym posmakujesz prawdziwej satysfakcji, zdobędziesz niezwykle cenną wiedzę i umiejętność wytwarzania jedzenia. Dobrego jedzenia. Przygoda będzie o wiele przyjemniejsza, jeśli będziesz mieć możliwość płynnego poruszania się po portalu, mogąc korzystać ze wszystkich jego zasobów. Zaczynamy?

Pytania?

Jeśli masz pytanie dotyczące powyższego wpisu – śmiało pisz w komentarzach 🙂

Adam Pulkowski - ekspert fimple

Adam Pulkowski

Ekspert, Fimple.tv

Oceny wpisu
4.6/5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *